Vanuatu Kısa Sürede Alınan Pasaport Vergi Cenneti Ülkede Vatandaş Olunmasını Sağlıyor

Vanuatu Ciddi Vergi ve Vize Avantajları Sağlamaktadır

Toplamda 135.000 USD bağış ile Vanuatu pasaportuna sahip olunabilmektedir.

Gülel Hukuk Bürosu ve Vancis Capital, Gülel Hukuk Bürosu müvekkillerine yönelik olarak uluslararası bir işbirliğine imza atmışlardır. Gülel Hukuk Bürosu ve Vancis Capital, imzalanan işbirliği sözleşmesiyle müvekkillerine vatandaşlık başvurusu ile ikinci pasaportunu Vanuatu’dan alma fırsatı tanımaktadır.

 

Vanuatu ise Güney Pasifik Okyanusunda yer alan, vergi avantajı ile tanınan bir ada ülkesidir. Ülkede Fransızca, İngilizce ve yerel dili olan Bislama konuşulur. 2017’de getirdiği yatırım yoluyla vatandaşlık alımı hizmeti ile son günlerde tercih edilen bir durak oldu.

Dublin, Dubai ve İstanbul’da ofisleri bulunan Vancis Capital İkamet ve Yatırım Yoluyla Vatandaşlık danışmanlığı şirketidir. Gülel Hukuk Bürosu ve Vancis Capital arasındaki işbirliği ile müvekkillerimiz başvurulan programlara göre aşağıda belirtilen avantajlara ulaşabileceklerdir.

Vanuatu kısa sürede alınan pasaport vergi cenneti ülkede vatandaş olunmasını sağlıyor

Vanuatu başvuru programının en büyük avantajı, diğer programlara göre daha kısa sürede sonuçlanmasıdır. Tüm süreç 2 ila 3 ay içerisinde tamamlanmaktadır. Toplamda 135.000 USD bağış ile Vanuatu pasaportuna sahip olunabilmektedir. Ödenen paket program ücreti, ülkeye yapılacak bağış niteliğindedir. Vanuatu programı, özellikle Rus veya Türk vatandaşlarının daha kolay tercih edebileceği bir programdır. Saint Lucia pasaportuna göre daha az sayıda ülkenin ve Schengen bölgesinin vizeye dahil olmadığı bir pasaport türüdür. Amerika için 10 yıllık vize alımında kolaylık sağlar. Yine bulunduğu ülkede sabıka kaydının olmaması başvurucu acısından önem arz etmektedir.

Vanuatu Ciddi Vergi Avantajları Sağlamaktadır

Vanuatu pasaportuna sahip olursanız, küresel gelir, miras, sermaye kazançları veya maaşlar üzerinden vergi ödemeniz gerekmez. Ülke, temettüler, faizler veya telif hakları üzerinden de ödeme talep etmez. Vanuatu devleti kripto para yatırımlarına da oldukça sıcak bakmaktadır.

Vancis Capital ve Gülel Hukuk Bürosu, bu işbirliği ile müvekkillerine profesyonel uluslararası yatırım yoluyla vatandaşlık ve pasaport hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. Daha fazla bilgi için iletişim adreslerimizden ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

 

Yazar : GülelHukuk

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.