Saint Lucia - İngiltere ve Avrupa Birliği Ülkeleri Dahil 146 Ülkeye Vizesiz Giriş Hakkı

Gülel Hukuk Bürosu ve Vancis Capital, Gülel Hukuk Bürosu müvekkillerine yönelik olarak uluslararası bir işbirliğine imza atmışlardır. Gülel Hukuk Bürosu ve Vancis Capital, imzalanan işbirliği sözleşmesiyle müvekkillerine İngiltere ve Schengen ülkelerine vizesiz giriş imkânı sağlayan St. Lucia pasaportunu alma fırsatı tanımaktadır.

Karayipler' de bir ada ülkesi olan Saint Lucia, 2016'da getirdiği yatırım yoluyla vatandaşlık hizmeti sayesinde son günlerde cazip bir durak noktası oldu. 180 bin kişiden oluşan bu küçükülkenin, resmi dili İngilizce, para birimi Doğu Karayip doları ve Amerikan dolarıdır.

Dublin, Dubai ve İstanbul'da ofisleri bulunan Vancis Capital İkamet ve Yatırım Yoluyla Vatandaşlık danışmanlığı şirketidir. Gülel Hukuk Bürosu ve Vancis Capital arasındaki işbirliği ile müvekkillerimiz başvurulan programlara göre aşağıda belirtilen avantajlara ulaşabileceklerdir.

Saint Lucia - İngiltere ve Avrupa Birliği Ülkeleri Dahil 146 Ülkeye Vizesiz Giriş Hakkı

St. Lucia pasaportu ile İngiltere ve Schengen bölgesi dahil 146 ülkeye vizesiz girebilir, Amerika için kolaylıkla 10 yıllık vize alabilir, Kanada ve Avustralya’ya e-vize ile giriş yapabilirsiniz. Saint Lucia vatandaşlığına toplamda bir kişi için 117.000,00 USD paket program ödemesi yapılarak İngiliz pasaportunun sağladığı imkânlara sahip Saint Lucia pasaportuna sahip olunabilmektedir. Ödenen vatandaşlık programı ücreti, ülkeye yapılacak bağış niteliğindedir. Başvuru 8 ila 12 ay içerisinde sonuçlanmakta ve başvurucular pasaportlarını alabilmektedir.

İki aşamalı bir süreç gerçekleştirilmekte olup ödenen bağış miktarının büyük kısmı, ikinci aşamaya geçebilen adaylar tarafından ödenmektedir. Adayların ikinci aşamaya geçebilmesi için gerekli olan en önemli belge ise bulunduğu ülkede sabıka kaydı olmaması ve internet aramalarındaki itibarlı olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda İngiltere vize başvurusunun da reddedilmemiş hatta mümkünse geçerli bir vizesinin olması, parasının kaynağını da gösterebilmesi önem arz etmektedir.

Saint Lucia Vatandaşlarına Ciddi Vergi Avantajları Sunar

Saint Lucia vatandaşlığı, vergi avantajları sağlayarak yatırımcılara çekici bir seçenek sunmaktadır. Bu vergi avantajları arasında şunlar bulunmaktadır: Saint Lucia vatandaşları, küresel gelir, miras, sermaye kazançları veya ücretler üzerinden vergi ödemek zorunda değillerdir. Saint Lucia, sosyal güvenlik katkıları için çalışanların maaşlarının sadece %5'ini talep eder.

Vancis Capital ve Gülel Hukuk Bürosu, bu işbirliği ile müvekkillerine profesyonel uluslararası yatırım yoluyla vatandaşlık ve pasaport hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. Daha fazla bilgi için iletişim adreslerimizden ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

Yazar : GülelHukuk

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.