Sorumluluk Reddi

Bu web sitesinde yer alan materyaller Gülel Hukuk Bürosu (“Gülel”) tarafından hazırlanmış olup sadece bilgilendirme amaçlıdır ve hukuki tavsiye niteliği taşımaz. Bilgilerin iletilmesi, bir avukat-müvekkil ilişkisi yaratma amacı taşımaz ve makbuz teşkil etmez. Bu web sitesindeki bilgileri olabildiğince doğru bir şekilde tutmaya çalışmış olsak da, bu bilgiler hatalar veya eksiklikler içerebilir ve bunlarla ilgili sorumluluğu reddediyoruz. Bu web sitesi yasal konular hakkında bilgi içerir ve uygun yargı alanında yetkili ve nitelikli bir avukatın hukuki tavsiyesinin yerini tutmaz. Gülel, bu sitenin içeriğinden herhangi birine veya tümüne dayanılarak yapılan veya yapılmayan işlemlerle ilgili her türlü sorumluluğu açıkça reddeder.

Gülel veya avukatlarından veya çalışanlarından herhangi biri ile iletişime geçerek, talebimiz üzerine verilmiş olsun veya olmasın, bize ilettiğiniz her türlü bilgiyi Gülel’in gözden geçirebileceğini kabul etmektesiniz. Bizi korumak için iyi niyetle göndermiş olsanız bile, gönderebileceğiniz herhangi bir talep edilmemiş bilgiyi incelememizin ve ayrıca son derece gizli olsa bile, başka bir müşteriyi size karşı doğrudan temsil etmekten alıkoymadığını kabul etmektesiniz.

Web sitemizde yer alan tüm hukuki metinler, Türkçe / İngilizce çeviriler, makaleler, sıkça sorulan soru ve cevaplar ile web sitesinin tasarımında kullanılan metinler ile web sitesi içeriğinin tüm telif hakları ve kullanım hakları Gülel’e aittir. Açık izin olmaksızın tam veya kısmi alıntı yapmak, kopyalamak, dağıtmak, yaymak veya başka bir ortamda / medyada yayınlamak yasaktır. Gülel’e talep edebileceğiniz hukuki hizmetleri sunma istekliliğine dair, Gülel’den yazılı teyit gelene kadar gizli bilgi veya bilgileri Gülel’e göndermemelisiniz. İnternet üzerinden gönderdiğiniz herhangi bir yazışmanın içeriği, böyle bir yazılı onay almadığınız sürece gizli olarak kabul edilmeyecektir.

Gülel tarafından elde edilen geçmiş sonuçlar, gelecekteki sonuçların garantisi değildir. Her dava veya mesele farklıdır ve kendi özelliklerine göre değerlendirilir. Lütfen web sitemizdeki içerikleri bu uyarılarımız ışığında değerlendiriniz. Daha fazla bilgi almak için info@gulelhukuk.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.