Hakkımızda

Gülel Hukuk

Gülel Hukuk Bürosu, müvekkillerine prestijli ve güvenilir hukuk hizmetleri sunmaktadır.

Firmanın ana prensibi, yaratıcı bir bakış açısıyla her müvekkilin hukuki sorununa en uygun çözümü bulmaktır.  Tecrübeli ve dinamik ekibiyle Gülel Hukuk Bürosu, kişiye özel çözümler ve etkin hizmetlere odaklanmaktadır.

Gülel Hukuk Bürosu, İngilizce ve Almanca dil yetkinliklerine sahip avukatlardan oluşmakta ve çözüm ortaklarımız aracılığıyla da Fransızca olarak hizmet vermekteyiz.

Gülel Hukuk Bürosu, müvekkillerine enerji, inşaat, turizm, perakende, spor, gıda, otomotiv sektörleri de dâhil olmak üzere çeşitli sektörlerde hukuki hizmetler sunmaktadır.

Firmanın uzmanlığı, birleşme ve devralma ve varlık transferi uygulamaları, kurumsal ve ticari hukuk, yabancı yatırım danışmanlığı, enerji ve maden hukuku, istihdam ve göç yasası, uluslararası işlemler, dava ve uyuşmazlık konularında sunulan çözümlerini kapsamaktadır.

Gülel Hukuk Bürosu aynı zamanda, enerji hukuku özellikle de Nükleer Hukuk alanında uzmanlaşmış sayılı hukuk şirketlerinden biridir ve Uluslararası Nükleer Hukuk Birliği (INLA) Yönetim Kuruluna kayıtlı tek Türk hukuk bürosudur.

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.